[O2] TUTORIAL - Montaż podświetlenia przestrzeni na nogi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przemm81
    odpowiedział(a)
    Ok, dzięki za info.

    Zostaw komentarz:


  • koleś
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Przemm81 Zobacz wpis
    Czy przewód 0,5 nie będzie za cienki do tych lampek?
    Idealny.





    Zostaw komentarz:


  • Przemm81
    odpowiedział(a)
    Zadowolony byłem bo pierwszy raz tam zaglądałem, wszystko ładnie i szybko poschodziło, no ale przez 38 lat życia się tak nie narzucałem mięsem jak przy zakładaniu tego plastiku.
    Kompletnie się nie spodziewałem, że na tym polegnę.

    Jeszcze jedno pytanie mam. Czy przewód 0,5 nie będzie za cienki do tych lampek? Bo akurat taki miałem pod ręką
    Ostatnio edytowany przez Przemm81; 48613.

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    tak to błąd początkujących z tym rożkiem osłony

    Zostaw komentarz:


  • Przemm81
    odpowiedział(a)
    A widzisz, to tu popełniłem błąd, bo nie wkładałem tego plastiku za próg.

    Zostaw komentarz:


  • koleś
    odpowiedział(a)
    Tak. Zacznij od włożenia lewego dolnego rogu za plastik progu ,przy rączce otwierania maski. Musisz go tam wcisnąć. Reszta już będzie pasować.

    Zostaw komentarz:


  • Przemm81
    odpowiedział(a)
    Poległem, wstyd się przyznać na czym... Plastiki zdjęte, pin dołożony, zakodowane, sprawdzone, działa. Prosta robota w 30 minut. Ale za cholere nie mogę założyć spowrotem osłony plastikowej pod kierownicą. Godzina zakładania, jak góra ok to doł odstaje, jak prawa strona ok to lewa nie pasuje, koszmar jakiś. Czy jest jakiś specjalny sposób zakładania tego plastiku?

    Ta osłona wchodzi za osłone progu ?
    Ostatnio edytowany przez Przemm81; 48613.

    Zostaw komentarz:


  • naver
    odpowiedział(a)
    krzynol a to nie bedzie czasem to samo co u mnie, czyli wszystko niby gra, ale prawdopodobnie jeszcze zastosowane sa algorytmy przed FL w sterownikach? Bynajmniej u mnie nie udało się nam tego ustawić. Mimo, że na MD jest opcja to regulacja nie działa online. Zmienia tylko podswietlenie po otwarciu auta, natomiast przy wlaczonym zaplonie tylko swieci na max.

    Sprawdzałeś mi to, ale też rozłożyliśmy ręce, za dużo rzeźbienia.

    Zostaw komentarz:


  • georgg
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez robak1602 Zobacz wpis
    z tym to jest mega problem by znaleźć gdzieś kogoś kumatego kto podniesie wersje.
    Pisz do spacewalker lub sendrek . Ewentualnie zapytaj tu - http://www.vag-serwis.eu/ może robią wysyłkowo.

    Zostaw komentarz:


  • robak1602
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez georgg Zobacz wpis

    Wpisałeś się w jaki pin, w 50?
    Tak w pin 50, inaczej by nie zadziałało podświetlenie. Cóż obawiałem się tego że MD jest za stary, z tym to jest mega problem by znaleźć gdzieś kogoś kumatego kto podniesie wersje.

    Zostaw komentarz:


  • georgg
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
    wszystko jest zrobione ori, maczałem w tym palce. jedyna opcja która mi do głowy przychodzi to licznik MD, bo jest dosyć stary soft i był dokładany
    A miałem koledze napisać aby podjechał do Ciebie.

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    wszystko jest zrobione ori, maczałem w tym palce. jedyna opcja która mi do głowy przychodzi to licznik MD, bo jest dosyć stary soft i był dokładany

    Zostaw komentarz:


  • georgg
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez robak1602 Zobacz wpis
    To jakieś jeszcze Panowie macie pomysły co by było można spróbować zrobić?
    Wpisałeś się w jaki pin, w 50?

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez robak1602 Zobacz wpis
    W sumie ostatnie znane mi to z wersją Q
    nie ma nowszych

    Zostaw komentarz:


  • robak1602
    odpowiedział(a)
    To jakieś jeszcze Panowie macie pomysły co by było można spróbować zrobić? Może zegary maxi dot a są za stare? W sumie ostatnie znane mi to z wersją Q

    Zostaw komentarz:


  • gradek
    odpowiedział(a)
    No widzisz, gdzieś mi umknęło.

    Zostaw komentarz:


  • georgg
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez robak1602 Zobacz wpis
    Centralna elektryka: 1K0 937 087 AN,
    gradek jak dla mnie to kolega ma BCM-a i to z tych highend-owych.

    Zostaw komentarz:


  • gradek
    odpowiedział(a)
    robak1602 pewnie masz O2 FL z elektryką O2 i będziesz mieć Bordnetz-a zamiast BCM-a.

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    Dokładnie

    Zostaw komentarz:


  • robak1602
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Przemek_i Zobacz wpis

    To obawiam się że będzie u Ciebie jak u Kolegi naver

    Założyliśmy i jest jak u Ciebie a to przez stary soft w module wszystko szaleje, nie da się regulować z MD. Albo działa ustawianie na opak.
    Rozumiem że masz na myśli Brodnetz że ma stary soft ?

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez robak1602 Zobacz wpis
    Auto jest z końcówki 2009 roku jest to wersja FL



    To obawiam się że będzie u Ciebie jak u Kolegi naver

    Założyliśmy i jest jak u Ciebie a to przez stary soft w module wszystko szaleje, nie da się regulować z MD. Albo działa ustawianie na opak.

    Zostaw komentarz:


  • robak1602
    odpowiedział(a)
    Auto jest z końcówki 2009 roku jest to wersja FL

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    z którego roku jest to auto?

    Zostaw komentarz:


  • robak1602
    odpowiedział(a)
    Odgrzeje trochę temat, zamontowałem podświetlenie na nogi i mam ciekawą przypadłość otóż w ciągu dnia nie ma u mnie w Maxi Dot funkcji sterowania natężeniem oświetlenie przestrzeni na nogi po zapłonie, po zmroku kiedy czujnik zmierzchu wyczai że światła trzeba zapalić nagle osławiona opcja w menu pojawia się i mogę się nią bawić. Co ciekawe w ciągu dnia podświetlenie mi nie działa w trakcie jazdy steruje tym czujnik zmierzchu, gdy wyłączę funkcję auto i odpale światła mijania oświetlenie zaczyna działać, natomiast osławionego menu jak nie było tak nie ma. Pojawia się tylko wieczorem. Przy otwarciu drzwi wszystko działa poprawnie. Z czego to wynika? czy to tak powinno działać ? Miał ktoś z was taką przypadłość ? Dodam że kodowanie wykonane według tego co opisywał Krzynol więc nie może być po prostu źle. Centralna elektryka: 1K0 937 087 AN, Zegary: 1Z0 920 843 B.

    Zostaw komentarz:


  • popek1916
    odpowiedział(a)
    Już zamówione, będziemy przerabiać. Dzięki i pozdrawiam.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...